Vyberte si z profesionálních fotografií a grafiky v galerii obrazů nebo nahrajte vlastní fotku

Často kladené dotazy

Otázka) Jak velké obrazy je možné objednat?

Odpověď) Minimální rozměr obrazu je 20 x 20 cm a maximálně jsme schopni vyrobit rozměr až 290 x 145 cm. Možná velikost obrazů je různá dle specifikace materiálu, ze kterého bude obraz vyroben. Při objednávání obrazu si můžete definovat druh materiálu a jeho specifika a konfigurátor vám povolí jenom reálné možnosti výroby. Pokud tedy budete chtít zadat rozměr, který není u daného materiálu reálný, nedovolí vám konfigurátor tuto hodnotu zadat.

Otázka) Jaká je dodací lhůta?

Odpověď) Proces tisku na míru se skládá z objednání, výroby, balení a odeslání obrazu. Standardně předáváme obrazy dopravci do sedmi pracovních dní. Ve chvíli, kdy je obraz předán dopravci od nás obdržíte číslo pro sledování zásilky. Dopravce standardně dodává naše zásilky následující pracovní den. Celkem tedy standardně dodáváme obrazy do osmi pracovních dnů až na doručovací adresu. Pokud by tato doba neměla být dodržena, budeme Vás kontaktovat a informovat o stavu Vaší objednávky.

Otázka) Jak kvalitní je tisk obrazů?

Odpověď) Vzhledem k výjimečným tiskovým vlastnostem našeho velkoformátového plotteru MIMAKI JV33-260, Vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní reprodukce nejen na malířské plátno, ale také na fotografický papír nebo desky KAPATEX. Plátno je vyráběno klasickou technologií a je z bavlny s příměsí materiálů, které umožňují velkoformátový digitální tisk. Tento materiál můžeme nabídnout s hrubou texturou a nebo v hladké variantě.

Otázka) Jak obraz pověsím?

Odpověď) Každý zákazník má svou představu o zavěšení obrazu. Spolu s obrazy dodáváme i závěsné háčky, které si jednoduše dle Vaší představy připevníte na obraz. Pokud je z obrazu na první pohled zjevné, jak bude zavěšen, připevňujeme tyto háčky sami již v rámci výroby obrazu. Pokud Vám jejich pozice nebude vyhovovat, dají se lehce odstranit a umístit jinam na rám.Vložte svůj dotaz

Vložený příspěvek se zobrazí až po doplnění odpovědi našimi poradci.